Avira 2016 – Süper boy güvenlik

Yeni Avira Antivirus 2016 ürün tanıtımı

  • Süper Güvenli

  • Süper Hafif

  • Süper Hızlı


Şimdi Satın Al

Süper Güvenli

Avira en çok ödül alan antivirüslerden biridir – ve her zaman daha iyiye gidiyor. Yeni jenerasyon güvenliğimiz gelişmiş kötü amaçlı yazılım kaldırması ve sektörün en iyi kendini savunma yetenekleri ile virüs motorunu güncellendi. Zırhlı Web Guard ve merkezde eşsiz kendine kendine öğrenme A.I ile size bankacılık, alışveriş, sörf ve indirme işlemlerinizde tam ve gerçek zamanlı koruma sağlıyoruz.

Süper Hafif

Bulutta yapılan kötü amaçlı yazılım analizlerinde ortaya çıktığı gibi, Avira 2016 sizi yavaşlatmaz (hatta hızlandırır!). Yeni Avira 2016 şimdi bilgisayarınıza indirilen sinsi potansiyel istenmeyen uygulamaları proaktif olarak bloklar. Bu siz istemeden indirilen araç çubukları, yükleyiciler ve işletim sisteminizi zayıflatan ve tarayıcınızı dolduran reklam yazılımlarına karşı size korur!

Süper Hızlı

Avira’nın sistem etkisi sektördeki en hafiflerden biridir – şimdi sizin için daha da hızlı yapıldı. Güçlü optimizasyon araçları ile, yenilenmiş System Speedup Araç kiti bilgisayarınızı olması gereken en iyi hızda çalıştırarak size yüksek performanslı teknolojiyi sunar. Yeni kayıt temizleyicimiz ve sabit sürücü onarım işlevselliği bilgisayarınızın istikrarını geliştirir ve sistem çökmelerini önlemeye yardım eder.

Tehdit algılama, koruma, performans ve kötü amaçlı yazılım kaldırma tüm testlerinde Avira mükemmele yakın puanlarla bir endüstri lideridir.

  • AV Test Certified Award
  • AV Test Certified Award - Android
  • AV Test Comparatives Award - File Detection
  • AV Test Comparatives Award - Malware Removal
  • AV Test Comparatives Award - Performance Test

Uzaktan Yönetilen Güvenlik

Online Essentials – Yazılımımızla birlikte özel çevrimiçi kontrol panelimize erişebilirsiniz. Bu güvenlik yönetim aracı uzaktan aktive edilmiş anti-hırsızlık sayısına ve mobil aygıtlar için takip araçlarına erişiminizi ve kişisel güvenlik istatikleriniz ve epostanız bir güvenlik ihaline uğramış mı kontrol etmenizi sağlar.

Online Essentials

Mobil cihazlar için yeni özellikler!

Şimdi Android uygulamamız üzerinde, güvenliğiniz artıracak ve gizliliğinizi daha çok koruyacak ekstra güvenlik özelliklerini tanıtıyoruz.

Gizlilik danışmanı

Uygulamanızın ne kadar kişisel bilgiye erişebileceğini oranlar.

AppLock

Uygulamalarınızın yetkisiz kullanımını önler

Gelişmiş Web Tarayıcı Güvenliği

Oltalama ve enfekte web sitelerini engeller.